Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí : Slavia VŠ (18:18)

21. 9. 2014

Oproti minulým ročníkům jsme letos hned v prvním kole narazili na soupeře ze všej nejméně příjemného. Výlet do Sezimova ústí je jedním s méně oblíbených a to zejména proto, že v minulých letech nebyl bodově příliš potentní. Domácí vynikají pevnou obranou a silným střeleckým ansámblem na spojkách.

Úvod utkání vypadal dobře pro domácí. Nepřesně jsme zakončovali a nechali se dokonce hned v prvních minutách oslabit. Po uplynutí přesilovky, který znamenala vedení 2:0 pro domácí se ale začali prosazovat naši střelci. Úvodní minuty patřily Faitovi a hráčům na křídlech a rázem bylo srovnáno. Poločas jsme vyhráli 10:11 zejména díky slušné střelbě, důrazu v zakončení a dobrému pokrytí střelců domácích na pravé spojce.

Druhý poločas byl střelecky slabší, nedařilo se nám příliš kombinovat a vyplodili jsme množství nepřesností. Soupeř díky několika dohrám na brankoviště vedl o dvě branky. Tento náskok jsme zpracovali zakončeními z druhé vlny a zejména jsme nedovolili jeho navýšení skvělou spoluprací Luboše Galušky v brance (úspěšnost 71%) a středu obrany. Výsledek jsme nedokázali sklonit na naši stranu ani sérií střel v poslední minutě a tak se obě družstva rozešla smírně.

Na utkání hledíme jako na překvapivý zisk bodu, přestože všichni tušíme, že body mohly při uvážlivější souhře v útoku být dva. Pochvala patří obraně a brankáři. V příštím utkání přivítáme družstvo Chodov B a to netradičně v sobotu 27.9.2014 od 15:00 v hale U borského parku.