Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Sokol Bolevec A - HK Slavia VŠ Plzeň (21:18)

4. 3. 2010

Již od úvodního hvizdu se ukazovalo, že pohyb, rozvaha a tah na bránu v útoku budou hlavním problémem. Absence Michala Vejvody se v organizaci útoku projevila jako citelná, když hra všech tří spojek postrádala spolupráci a dynamiku.

V obraně jsme byli dobře připraveni na tlak ze strany bývalého hráče extraligové Plzně, Cvikla a přestože se výrazněji neprosazoval, dokázali bolevečtí střelbou ze střední vzdálenosti naši obranu překonat.

V první půli se nám nedařilo střelecky. Obě spojky trefily několikrát brankovou konstrukci a rány Kuby Šindeláře z prostředka minuly branku vždy jen o nepatrný kousek. Když problémy nastaly i se zpracováním balonu, nedostávalo se ani na křídla.

Naopak nepřesné přihrávky končily v rukou soupeře, který nabídnutou šanci zpravidla využil. Souhrou všech těchto událostí si bolevečtí vybudovali čtyřbrankový náskok, který udrželi až do poločasu. Stav na ukazateli byl po třiceti minutách 13:9.

V druhém poločase jsme po domluvě s trenéry stáhli na 13:12 a vypadalo to, že utkání dovedeme zvrátit. Bohužel však přišla neobvykle nevydařená desetiminutovka, ve které soupeř odskočil na 20:13 a my dokázali vstřelit pouhou 1 branku.

V závěrečné desetiminutovce jsme opět dokázali, že umíme hrát lepší házenou a přiblížili se soupeři na 20:18. V té době již bylo ale pozdě cokoli dokazovat a soupeř si celkem pohodlně udržel v závěrečných minutách své vítězství.

Jak jsem již zmínil, přes dobrý výkon brankáře i obrany se nepodařilo, stejně jako v minulých zápasech, dostat se do tempa v útoku.

V dalším utkání přivítáme na domácí půdě celek Třeboně, které dlužíme porážku z podzimní části. Naše družstvo již pro udržení na předních příčkách potřebuje bodovat, neboť právě Třeboň a družstvo Lokomotivy ztrácejí v tomto okamžiku jen 3 body.

Utkání se sehraje v neděli, 7.3 v 16:00 v hale U borského parku.

Sestava a branky hostí : Košnar, Slavík 1 - Zedník, Beneš, Hobza 2, Sláma 2, Houlík 1, Šindelář 4, Fait 3, Hanzlík, Karel 2, Stuchl, Bejvl 3.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář