Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ JM Chodov B - Slavia VŠ Plzeň (21:21)

Od začátku se nám dařilo soupeři bránit ve skórování. Ze spojky se střelecky neprosadil a tak jediná cesta vedla přes odražené míče a dohrávky do pravého křídla. Na naší straně však útok také často selhal, a rychlý přechod trpěl technickými chybami. Střelba se dařila Láďovi Hobzovi a z rychlých útoků skorovali Stuchl s Hanzlíkem. Obranu soupeře se nepodařilo rozpohybovat tak, aby mohly spojky dojít až na šestku takže většina našich branek v první půli vznikla po kolmých nábězích a střelbě přes obranu. Soupeř trestal naše chyby při útočné kombinaci rychlými kontry a dostal se do tříbrankového vedení, které si udržel do poločasu.

Po změně stran zaúřadovala snad poprvé druhá vlna a i díky několika vyloučením se nám v polovině závěrečného dějství podařilo na soupeře dotáhnout. Velmi dobře se trefovali Kříž i Hobza na spojkách a když v krátkém sledu skoroval tříkrát i Fait, zrodilo se v poslední desetiminutovce i vedení na naší straně. I přes několik vyloučení jsme dokázali stav udržet, za přispění dobré práce brankáře Slavíka proti soupeřovým zakončením ze šestky.

V poslední minutě jsme teoreticky měli prostor na vyrovnání, bohužel však se snaha neujala a z prvního utkání si odnášíme jeden bod. Z pohledu sezony minulé je to úspěch, z pohledu našich možností v zápase i trochu zklamání.

V příštím utkání střetneme nového soupeře, juniorský tým Dukly Praha. Utkání se hraje v neděli, 2.10 v hale u Borského parku.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář