Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ JM Chodov B : Slavia VŠ Plzeň (17:20)

Vždy poněkud rozpačité je utkání v pražském Chodově. V posledních dvou letech jsme tam vždy bodovali, ale zápasy nebyly z nejjedodušších, přestože v domácím prostředí soupeře o body připravujeme bez sebemenších potíží.

Letošní podzimní duel jsme začali ve velkém stylu sérií rychlých útoků a zakončení z křídel. Soupeř se oklepal až za stavu 9:3 a začal se prosazovat, zejména pak z pravé strany. Naše produktivita přirozeně také poklesla s tím, jak se soupeř přizpůsobil naší hře. I přesto jsme si z úvodního vedení zachovali na konci poločasu 4 brankový náskok.

V úvodu druhé půle se síly na hřišti vyrovnaly, došlo k několika vyloučením a soupeř se začal prosazovat střelbou ze středu, což vedlo k zavedení obrany 1:5, na hrotu s Jirkou Houlíkem. Zápas se zlomil na naši stranu definitivně až v posledních pěti minutách kdy hosté trpěli na nedisciplinovanost a hráli dlouho v oslabení. V ten moment se probudila i naše pravá strana v osobě Luboše Knakala, který sérií tří branek strvrdil naše vítězství.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář