Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Jiskra Třeboň : HK Slavia VŠ Plzeň : (23:21)

24. 2. 2011

V druhém utkání jarní části sezony jsme změřili síly s družstvem Třeboně, které zůstává nadále jediným týmem, který jsme od začátku našeho působení v druhé lize nedokázali porazit.

Do utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě, ovšem problematické bylo obsazení pravé spojky, neboť Hobza ani Kříž nemají za sebou dostatečný počet tréninků. Tato skutečnost se projevila hlavně v obranné činnosti, kde od začátku oba hráči nedokázali zabránit silnému tlaku soupeře na tomto postu.

První poločas by velmi vyrovnaný a kvůli nevyužití několika šancí jsme jeho většinu strávili v pozici, kdy jsme doháněli náskok soupeře. Ten však vymizel ke konci první třicetiminutvky a nám se rychlým útokem podařilo skóre zvrátit v náš prospěch. Poločasové skore 9:14 nám dávalo velmi slušnou naději na konečný výsledek.

V druhé půli jsme náskok navýšili až na osm branek, nicméně ani to neznamenalo bohužel jasné vítězství. Domácí změnili systém obrany a obsazení branky, což vyústilo v množství chyb na naší straně a jednoduchých kontraútoků ze strany Třeboně. Domácím se podařilo těsně před koncem náskok stáhnout a dostat se do vedění 21:20. V tomto bodě se ukázala neschopnost našeho družstva překombinovat vysunutou obranu a domácí ještě navýšili náskok na 23:20 a pojistili si překvapivé vítězství.

Další utkání sehrajeme na domácí palubovce 27.2. od 16:00 proti družstvu Rokycan. Z tohoto zápasu očekáváme bodový zisk a bude dělat vše proto, aby se naše očekávání vyplnilo.

V úvodním utkání soutěže jsme velmi snadno přehráli družstvo Sokola Bolevec (35:15), které postrádalo několik klíčových hráčů. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář