Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Bohemians Praha - Slavia VŠ Plzeň (25:29)

Podzimní část sezony jsme končili na pražské Bohemce, které se letos příliš nedaří a s pěti body se krčí ve spodu tabulky. Ačkoli v pozici hostujícího týmu, měli jsme silné ambice na vítězství, které by nás posunulo do přední poloviny tabulky mezi Košutku a Plzenec, naše odvěké rivaly.

Začátek patřil Bohemce, která příliš snadno zakončovala střelbou ze střední spojky. Na druhé straně se dařilo zakončovat z pravého křídla a tak jsme se soupeřem neztraili kontakt. Zlepšená obrana a několik úspěšných zásahů dvojice Knakal Bejvl strhlo vedení na naši stranu. Soupeř hrozil nadále spíše ze středu a pravého křídla, ale zejména se mu dařilo skórovat z rychlých útoků po našich chybách. Poločasové vedení o dvě branky bylo hubené právě kvůli chybám v útočné kombinaci.

Vstup do druhé půle byl nanejvýš podařený a v desáté minutě si domácí brali time, aby zamezili navýšení našeho v té době 7mi brankového vedení. To se jim z části podařilo a do 20 minuty stáhli náskok na tři branky, zejména průniky na spojkách a sérií střel z křídel. Na naší straně ale v zápětí rozehrál své baletní představení Ondra Stuchl a když se k němu přidal bowlingovým zásahem i "nováček" Petr Kusyn, bylo zřejmé, že tým Bohemky je zlomen a nevzmůže se na další odpor.

Podzimní část tedy končíme s 13 body, což je vzhledem k vývoji minulé sezony velice slušný výkon. Zejména nás mrzí remíza s Košutkou a také domácí prohra s týmem Vršovic. I tak, ale vstupujeme do zimní přípravy s optimismem.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář