Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Bohemians Praha : HK Slavia VŠ Plzeň (24:25)

7. 3. 2011

Zisk dvou bodů z palubovky pražských Bohemians nás mohl posunout dále od zlověstného středu druholigové tabulky a k utkání bylo potřeba přistoupit s vědomím, že soupeř nás dokázal v minulém roce notně potrápit i na domácí půdě.

V našem týmu došlo hned k několika významným změnám. Ze závažných důvodů s námi nemohl vycestovat hlavní trenér Nový, a bylo tedy potřeba zajistit vedení lavičky někým, kdo se těší autoritě i oblibě v řadách hráčů. Situaci usnadnila nově obdržená trenérská licence Kuby Hanzlíka, k níž mu gratulujeme a také milosrdenství dlouholetého evergreenu našeho oddílu, pana Petra Boška. Ten se uvolil, absolvovat s námi cestu do Prahy jako vedoucí družstva.

Nástup do zápasu byl podle všeho příznivý, neboť se nám podařilo držet s domácími krok. Od počátku bylo zřejmé, že potíže budou dělat domácí pivot a pravé křídlo. Přibližně v polovině poločasu jsme začali budovat drobný náskok, převážně díky chybám domácích, potrestaných z rychlých protiútoků. Dařilo se Patriku Alblovi a křídlům Homolkovi s Hanzlíkem. Poločasové vedení 11:13 zpříjemnila skutečnost, že domácí pivot obdržel svůj třetí dvouminutový trest a byl tak nucen se odporoučet do hlediště.

V druhé půli náš náskok nepatrně narostl, tentokrát díky střelbě Hobzy a důrazu Stuchla na levém křídle a soupeř se zdál být v rozkladné fázi. Bohužel přišla velmi nepodařená přesilová hra a několik překvapivých kontrů domácích. Bohemians začali dotahovat náš náskok a v polovině poslední desetiminutovky dokonce dokázali získali jednobrankové vedení.

To srovnal tři minuty před koncem Patrik Albl z rychlého protiútoku a pak znovu odpověděl na branku hostí i Honza Bejvl. Za vyrovnaného stavu se nám v poslední minutě podařilo odskočit, opět z ruky Bejvla a na tento zásah již domácí nedokázali včas odpovědět.

Z Prahy si tedy vezeme cenné vítězství a v tento moment dobýváme čtvrtou příčku tabulky 2.ligy. V příštím utkání, které bude z hlediska umístění jistě klíčové, přivítáme na domácí palubovce rivala z Talentu Plzeň. Utkání se hraje 20.3. od 16 hodin v hale u Borského parku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář