Jdi na obsah Jdi na menu
 


Talent M.A.T. Plzeň B - Slavia VŠ Plzeň (21:20)

18. 3. 2012

Tradiční plzeňské derby se tentokráte odehrálo se skromným brankovým účtem, bohužel pro nás dokázali domácí vstřelit o jednu branku více. Po ospalém úvodu jsme vyrovnali hru, střelecky se dařilo Bejvlovi a Faitovi a do konce poločasu jsme nad soupeřem získali i mírnou převahu. Hráčům Talentu se dařilo jen z postu křídla, jinak naráželi na poměrně kvalitní obranu. 

Dobrá hra pokračovala i ze začátku druhého poločasu, kdy jsme si vypracovali v několika úvodních minutách 5-ti brankový náskok. Bohužel jsme o něj v zápětí přišli to když se několikrát v řadě prosadil soupeř z pravé spojky po nedostatečném přistupování.

Hra se tahala až do úplného konce a vinou nepřipraveného zakončení a několika technických chyb jsme se připravili o možnost vývoj zápasu v závěru zvrátit. Jedná se o druhou těsnou prohru v řadě, což kromě herních nedostatků svědčí o nedostatečné bojovnosti v klíčových fázích.

Družstvo čeká poměrně dlouhá zápasová odmlka kvůli lichému počtu účastníků a velikonoční pauze. K dalšímu utkání se představíme až 15.4 v Sezimově Ústí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář