Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Písek : HK Slavia VŠ Plzeň (31:22)

28. 3. 2011

Utkání jsme začali dle nejlepších představ a z rýchlých útoků trestali nedůrazná nebo nepřesná zakončení domácích. Naše sestava se však musela obejít bez všech myslitelných středních spojek. Vedení 4:2 na počátku destáté minuty  bylo však bohužel posledním okamžikem utkání, kde jsme dokázali diktovat tempo utkání.

Vinou vyloučení na naší straně se dostali Písečtí k vyrovnání a po nedůslednostech v obraně se začali prosazovat i v postupném útoku.

Současně se nám přestalo dařit na jejich branky včas odpovídat a tempo rychlého protiútoku trpělo na technických chybách.

Před koncem poločasu domácí hráči zvýšili své vedení na 14:9 a tak také skončila první půle.

Po přestávce jsme sice zpevnili obrannou hráz, ale zejména na pravé straně obrany se dařilo domácím prosazovat. (Oba domácí hráči na postech vpravo zazanemnali po devíti brankách)

Následovalo několik chyb při přechodu do útoku, špatně zužitkovaná přesilová hra a slibný stav 19:16 se opět posunul v náš neprospěch na 21:16.

Od této doby se i přes vynikající střelbu Jakuba Kříže z pravé spojky a výrazně neprostupnější obranu ve středu hřiště, nepodařilo soupeři zabránit ve skorování. Konečný 31:22 stav odráží nejen nedostatek hráčů na naší straně, ale především častá selhání v souhře a značný počet zkažených neb neuvážených přihrávek.

Nešťastným momentem utkání bylo zranění domácího Tomáše Peka, který po kolizi s jedním s našich hráčů musel opustit sportovní halu s podezřením na otřes mozku. Tímto přejeme brzké uzdravení.

 

V příštím utkání bude třeba na domácí palubovce proti Strakonicím bezpodmínečně bodovat, abychom neztratili naděje na slušné umístění v soutěži. Bohužel se budeme muset nadále obejít bez Patrika Albla a velmi pravděpodobně i Jakuba Beneše s Ondrou Stuchlem.

Do posledního utkání také zasáhli Pavel a Petr Zimmermanovi, posily z TJ Žatec. K 31.3 jim však končí limitovaný přestup a v této sezoně se již žádného utkání nezúčastní. Tímto jim děkujeme za dosavadní předvedené výkony v družstvu a cennou výpomoc.

Z odstavce výše je patrné, že se družstvo potýká s problémy co do počtu hráčů. Doufáme, že se situace brzy zlepší, neboť soutěž je v takovémto počtu jen velmi obtížně hratelná..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář