Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Košutka (29:29)

Tradiční derby plzeňských družstev začíná dostávat trochu jinou podobu. Zatímco kádr Slavie se takřka nezměnil za poslední tři roky, u družstva košuteckých došlo k generační obměně. Matadoři jako Liška, Vejvoda nebo Uhlář sice k utkáním nastupují, ale jsou osamocenými reprezentanty košutecké prvoligové éry.

Utkání začalo velice suveréně z naší strany, soupeř se sice místy prosazoval, ale trpěl zejména v útoku, kdy se mu nedařilo ze spojek. Na naší straně úřadovali Luboš Knakal a Honza Sláma a celý poločas jsme si drželi dvou až tříbrankový náskok.

Vstup do druhé půle byl neméně vydařený a brzy jsme se soupeři začali vzdalovat. Ve třech čtvrtinách utkání jsme vedli rozdílem sedmi branek. Soupeř začal náhle stahovat, zejména po kombinačních chybách a střelbou z křídel. Naší šancí byla nařízená přesilová hra 2+2minuty, kterou jsme nepochopitelným způsobem prohráli a dali tak soupeři šanci se zvednout a vyrovnat. I když v poslední minutě strhnul vedení na naši stranu Luboš Knakal, hosté dokázali srovnat stav několik vteřin před koncem z pravého křídla zkušeným Jurinou.

Z velmi dobře rozehraného utkání nám tak zbyl jen bod a cítíme to jako ztrátu, spíše než zisk. Nicméně utkání bylo házenkářsky pohledné a až na standardní buranský slovník hostujícího Žiláka i velice slušné.

V dalším utkání zavítáme na palubovku Talentu "B", který si v dosavadním průběhu sezony vede velice dobře a bude těžkým soupeřem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář