Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavia VŠ Plzeň - Talent Plzeň B (16:30)

2. 4. 2014

  Zajímavý kontrast nabídlo utkání s vedoucím družstvem soutěže. Bylo zřejmé, že ostře trénovaní hoši z Talentu nebudou žádná nedělní odpolední svačinka, ale již průběh prvního poločasu naznačil, že zas tak hrozné to také nebudé.

Velmi úspěšně jsme pokrývali levou stranu útoku, snadno dohrávali do křídel a stříleli z připravených pozic. O branky soupeře se staral téměř výhradně Pohlman na pravé spojce, doplněn několika ranami z levého křídla. Na naší straně se trefoval Jindra Dyk, Fait a Kříž.

Vypracovali jsme si tříbrankové vedení a hosté byli nucení sáhnout k timeoutu a alternovat obranný systém. Nicméně k obratu jsme zaveleli sami několika zbytečnými chybami na konci poločasu. Ty vnesly do týmu nervozitu a soupeři dali šanci snadno vyrovnat ze získaných míčů.

Do druhého poločasu jsme nastoupili spíše v pozici diváků nedělních dostihů. Po třech rychlých brankách z téměř totožné akce pravé spojky se soupeř uklidnil a soustředěně se ubíral k jasnému vítězství. Po poločase 12:13 jsme při nejvyšším úsilí dokázali vstřelit celkem čtyři branky, což, k překvapení celého družstva, na vítězství nestačilo.

Šance na výhru v tomto zápase nebyla velká, ale rezignovaný výkon druhé poloviny s příchutí zoufalství minulých sezon bychom si mohli odpustit. Družstvo neprojevilo ani desetinu týmového ducha z utkání na Košutce, kde se obdobně nedařilo, ovšem hrálo se na doraz.

Další utkání sehrajeme v hale v Rokycanech s družstvem Štáhlav v sobotu 5.4. od 17:00.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář