Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2010/2011 - Preview

3. 9. 2010

Do sezony 2010/2011 se družstvo HK Slavia VŠ Plzeň "A" utká opět se soupeři z 2.ligy Jiho-západ. Týmovému vedení se podařilo zajistit dostatečné finanční prostředky pro fungování družstva a tím pádem je možné uvést drobné změny v systému dopravy na utkání. Současně bylo zajištěno letní soustředění v Železné Rudě, kde v ideálních podmínkách dostali hráči příležitost oprášit pozůstatky své fyzické kondice.

Do letošního ročníku vstupujeme s několika závažnými změnami v kádru. Do družstva se po dvou letech navrací pivot Jindřich Novotný, dlouholet, zasloužilý slávista a bohém Patrik Albl a do branky přichází Lukáš Hudec, do té doby působící v TJ Lokomotivě Plzeň. Díky změně v systému hostování bude na některá utkání k dispozici Honza Čiviš, který v minulé sezoně hrál výhradně za TJ Košutku Plzeň.

Strana odchodů je poněkud méně radostná. Z osobních důvodů přestupuje do TJ Chodov dravý Jirka Houlík a nejasná situace je i kolem aktivního působení Honzy Slámy. Do TJ Košutka hostuje dosavadní brankářská jednička Kuba Slavík a ze studijních důvodů nebude k dizpozici na polovinu utkání ani Jan Fait. Z důvodů zdravotních nemůžeme na úvod sezony počítat ani s pivotmanem Karlem, který ale s největší pravděpodobností nastoupí do rozjetého vlaku v říjnu tohoto roku. Z pracovních důvodů bohužel zřejmě ukončil činnost Lukáš Zedník a v nové sezoně s námi nebude moci často hrát ani Jakub Šindelář, který bude velmi pravděpodobně zatížen povinnostmi v extraligovém Talentu Plzeň.

Trenérská dvojice Nový a Šindelář zatím neodhalila své ambice na umístění v tomto ročníku, ale družstvo instiktivně prahne po zopakování loňské medailové pozice. Vzhledem k velmi vyrovnané první pětce soutěže se nebude jednat o zcela samozřejmou záležitost.

Družstvo HK Slavia VŠ "B", které je druhým pilířem oddílu hodlá i v tomto ročníku založit svoji hru na vytrvalosti a dynamice mladých hráčů, a opět beze slitování uchvátí trůn krále západočeské ligy. Jediným vážnějším soupeřem může být náš pohárový soupeř HK BS Starý Plzenec, případně druhé družstvo TJ Košutky.

 

Sestava A družstva pro 2010/2011 : Hudec, Košnar, (Slavík) - Bejvl, Hobza, Novotný, Hanzlík, Vejvoda, Albl, Čiviš, Beneš, Stuchl, Fait, Karel, Dubský (Sláma, Šindelář)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář