Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lokomotiva České Budějovice - HK Slavia VŠ Plzeň (23:22)

17. 11. 2009

Počáteční vedení 3:1 nám zřejmě přivodilo dojem, že utkání bude veskrze snadné a že sporadicky hrozící soupeř nebude vážnou překážkou.

Obraně chyběl pohyb vpřed a agresivita, v útoku tradičně rozvaha a spolupráce spojek s rozehrávkou. Střelecky se nedařilo Bejvlovi ani Faitovi a budějovičtí několika překvapivými brankami přetáhli vedení na svoji stranu.

Pokračující nemohoucnost a chyby v dokončení rychlého útoku nám nedovolily dvoubrankový náskok soupeře stáhnout.

Po poločase, který jsme prohráli v poměru 13:10 se nasazení zlepšilo, ale množství chyb v útoku bohužel také. Z budějovických nám největší problém paradoxně dělal Homolka, dlouholetý hráč našeho družstva, který byl z křídla neomylný. Soupeř se prosazoval i z pivota, který po dlouhých kombinacích v útoku dostal na našem brankovišti příliš prostoru.

I přes zvýšené úsilí v závěru jsme neproměnili mnoho střeleckých pokusů převážně individuální selhání v obraně dovolily soupeři náskok udržovat na jedné až dvou brankách.

V závěru, kdy jsme začali konečně hrát, chyběl již potřebný čas i štěstí a za stavu 22:22 vsítili Homolka rozhodující branku na niž jsme nedokázali odpovědět.

Zaslouženě si tak vezeme prohru, ostudu a zlomenou hůl ze strany trenéra Andrleho, který skutečně předvedenému výkonu nemohl uvěřit.

V posledním utkání podzimní části sezony přivítáme v neděli 22.11 v hale na Borech vedoucí celek soutěže, suverénně hrající tým SK Prahy 4, jemuž ukážeme, že výpadek v Budějovicích byl pouze výjimkou. Utkání začíná tradičně od 16:00

Sestava a branky domácích : Košnar, Slavík - Fait 2, Hanzlík 3, Karel 3, Šindelář 6, Bejvl 4, Pecka 2, Hobza 1, Zedník, Beneš 1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HOUMY

(Číva, 18. 11. 2009 9:50)

Koukam nejak vas ten homolka zlobil,kdo pa na nej hral?,tomu nemohl dat poradnou ranu?