Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Šroubárna Žatec (0:12)

3. 9. 2009

Utkání předcházelo množství pochybností o platnosti lékařských prohlídek a hráčských registrací, a i přes snahu hostí situaci vyřešit jsme nebyli pro závažné formální nedostatky k utkání připuštěni.

I přesto se rozhodčí utkání spolu s oběma stranami uvolili sehrát přátelské utkání, jehož výsledek nemohl ovlivnit další působení našeho družstva v Českém poháru. Žatečtí tedy již před úvodním hvizdem mohli slavit vítězství a s čistým kontem pomýšlet na další pohárové souboje.

Pro naše družstvo znamenalo utkání formu generální přípravy na blžící se sezónu a i podle toho k němu naši hráči přistoupili. Nepatrné uvolnění atmosféry překvapivě prospívalo motivaci a odráželo se samozřejmě i ve sníženém množství technických chyb a nesportovních zákroků.

Již od počátku dávalo nově vzniklé družstvo plzeňské Slavie na jevo svoji herní i individuální převahu a vyzkoušelo si fungování obraného postavení ve zcela novém složení. Do sestavy se po dvouleté pauze navrátil bravurní pivotman Jakub Karel, novým dirigentem týmu se dle očekávání stal Jan Sláma, působící v minulé sezóně v extraligové Lokomotivě Plzeň.

Již v poločase bylo zřejmé, že soupeř, ač hrající s velkou chutí a nasazením, na náš celek výkonostně nestačí a v druhém poločase se prosazoval spíše náhodnými úspěchy a po chybách či ukvapenostech hostí. Naše hra byla v druhé půli založena na rychlém protiútoku a vynikající střelecké formě Honzy Bejvla, který jakožto jeden z mála stabilních účastníků prvoligových utkání zůstává na Slavii i pro tuto sezonu.

Náš tým si, i přes poměrně jasné vítězství (20:32) vyzkoušel souhru v novém složení a sympatickému soupeři přeje hodně štěstí do dalších bojů.

Sestava hostí : Brož - Sláma, Karel, Beneš, Houlík, Fait, Bejvl

6.9.2009 od 16 :00 v hale U Borského parku se pak plzeňská Slavie představíproti nově vzniklému "B" družstvu plzeňské Lokomotivy, které neskrývá ambice na úspěch ve druhé lize. Pověstná rivalita těchto dvou plzeňských center házené slibuje maximálně dramatický sportovní zážitek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpoved Houlik byla dost blizko

(Kubesh, 5. 9. 2009 14:55)

Kdybys trosicku popremyslel prisel bys na to. Je totiz jedinej clovek u nas co hral inter i extraligu ;) Je to sice takovej vul, nikdo ho nema rad, ale je to nas nejslavnejsi hrac:D

kdo?? nenapinej me!!

(salamalajkum, 5. 9. 2009 13:58)

Houlik? Veva? Baron? Lada, Barda?

Rozhovor poskytnu

(Kubesh, 5. 9. 2009 13:20)

Ale naoplatku udelam rozhovor ja s nadeji ceske hazene, byvalym inter/extraligovym, budoucim reprezentacnim a bundesligovym hracem a take predpokladanym nejlepsim hracem planety. A Filip Jicha to nebude...

rozhovory s hraci

(salamalajkum, 5. 9. 2009 12:54)

hele rozhovory s hraci jsou dobrej napad, muzu to pro tebe pripravovat.. rad by che stal tvym reporterem.. prvni obet na muj zvedavy mikrofon bude navratilec po dvoulete pauze -PAN HAZENKAR- sadlo

Ad "Dotaz

(H.Fait, 5. 9. 2009 10:26)

Zápasové preview bude vždy součástí zápasového review.. Vím, že to zní krkolomně, ale první a zatím jediný příspěvek ti může být příkladem.. Samozřejmě pokud se o tyto stránky začnou zajímat sponzoři z řad nadnárodních korporací (řekněme Microsoft, Kempa, Adidas) můžeme přizvat například trenéra dánské reprezentace, toho ukřičeného s ošklivými brýlemi, aby naše utkání zhodnotil. Na rozhovory s hráči absolutně nemám chuť neboť je poslouchám v kuse již několik let..

Dotaz

(Kubesh, 5. 9. 2009 0:23)

Budou zde i preview zapasu ligy? To by mohlo byti dosti zajimave a prinosne pro nase fanousky. Rozbory pred zapasem a po zapase, hodnoceni a vyjadreni treneru a hracu. Mozna by se mohlo zapojit i hodnoceni vykonu od expertu.

Dobre Fajtacek

(Slamitch, 3. 9. 2009 21:13)

Ty ve, dobra prace Jendo.. Dirigent Slama:))) to me rozesmalo.. A chvalim i za fotku.. Ani jsem neveril ze ten mastnej flek sem ja.. Je na case nafotit se nahaty ve sprchach a dat si to misto obliceju do soupisky.. Barona, Bozu a Pavla stopro pozname;)

ÁMEN

(Paper, 3. 9. 2009 15:19)

-----

(Kubesh, 3. 9. 2009 14:48)

Jinak sem rad, ze opet mohu nekam prispivat do diskuze :)

Skvele utkani

(Kubesh, 3. 9. 2009 14:47)

Pro fanouska muselo byt toto utkani pastvou pro oci, hoste se bliskli casto nadhernymi souhrami, ktere uvadely obranu zateckeho tymu k zoufalstvi. Jestli Slavie bude pkracovat v takto uzasnych vykonech, tak ma dozajista misto v prvni lize zajistene o penize se jiz nebude muset starat jelikoz predvadena hra prilaka tisice divaku na domaci utkani a vytezek z fanshopu pokryje jak vydaje na prvni ligu tak i platy hracu...