Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Spartak Sezimovo Ústí (23:22)

18. 4. 2011

Utkání jsme začali poněkud neštastně, kdy stav 0:2 a množství zahozených balonů a nedobře vyřešených útočných akcí přiváděly trenéra Nového do mdlob. Dvěma zásahy z postu pivota jsme se vrátili do zápasu a již  v několika dalších minutách skóre otočili.

Hostujícímu družstvu evidentně chyběly jejich tradiční spojky, ale přesto se jim střelecky poměrně dařilo. Naší zbraní byl rychlý protiútok a souhra dovjice Bejvl a Albl na spojkách. V celém poločase jsme se drželi naší strategie agresivní kompaktní obrany a spolu s výborným výkonem brankáře Košnara se nám proto podařilo postupně navyšovat náskok místy až na pět branek. V samém konci první půle ale soupeř několikrát kontroval, a i přes branku v posledních vteřinách bylo naše poločasové vedení jen 12:8

Nástup do druhého poločasu byl v našem podání neobyčejně koncentrovaný a podařilo se nám do desáté minuty, převážně díky rychlému přechodu do útoku a důrazu Patrika Albla na rozehrávce navýšit vedení až na 6 branek. Od poloviny závěrečné části zápasu však soupeř začal snadněji pronikat přes náš bránící hrot a dařila se mu i střelba z devíti metrů. Postupně se tak náš náskok začínal tenčit a v útoku jsme úspěli jen sporadicky. Hosté se drželi v posledních deseti minutách velmi blízko vyrovnání.

Přesto se do konečného hvizdu rozhodčích jihočechům nepodařilo náš náskok stáhnout a z tohoto utkání si odnášíme důležité dva body a trochu optimismu do dalších střetnutí. V utkání poměrně dobře pracovala obrana a v první půli i přechod do útoku, Tristí byla naopak útočná spolupráce a proměňování z postu křídla.

Po velikonoční přestávce přivítáme v prvním květnovém utkání opět doma celek Ledče n. Sázavou .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář