Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň - Tj Jiskra Třeboň B (22:24)

11. 3. 2010

Do utkání nenastoupili chorý Vejvoda, vytížený Sláma a nepřítomný Šindelář, všichni důležité opory družstva.

Naopak sestava doznala drobné reorganizace, obzvláště co se týče hráčů na hrotu obranny. Zde nastoupil po velmi dobře odehraném minulém utkání Jakub Hanzlík, ale již úvodu měl problémy s pohyblivou rozehrávkou hostí.

Průběh první desetiminutovky naznačoval, že zápas bude ukončen pro ztrátu sportovní hodnoty a že domácí tým dostane tenisového kanára. První branku jsme dokázali vsítit až za stavu 6:0 na konci první desetiminutovky.

Již od počátku se hosté prosazovali, nutno podotknout jako v minulém vzájemném utkání, z prostoru obou křídel. Vynikající technika obou křídelníků při střelbě z malých úhlů dělala problémy brankářům i obraně.

V útoku jsme si až na konci druhé půli uvědomili sílu rychlé odpovědi na soupeřovu branku. Sérií několika úspěšných obran a několika důrazných zakončení z druhé vlny jsme stáhli do té doby stále nepříznivý stav až na poločasových 11:14.

V druhé půli obě družstva podávala vyrovnaný výkon. Na naší straně se z pivota prosazovali postupně Fait, Karel a Houlík po přihrávkách Jirky Pecky, který opět rozvířil vzduch na pravém křídle. Střelecky v zápase kraloval Bejvl, který soustavně brnkal na nervy diváků svými sedmimetrovými hody proměněnými až dorážkou. Celkově se ale střelba ze spojek příliš nevyvedla. Fait, Hobza a nakonec i Bejvl nedokázali překonat nejprve dobře organizované bloky a posléze ani brankáře hostí.

V závěru, kdy se opět sérií rychlých útoků dostal domácí tým do svého prvního zápasového vedení, došlo opět k několika taktickým zaváháním a hosté, opět z křídla trestali. Za stavu 21:20 se domácím už nepodařilo navázat na soustředěný výkon a hosté v posledních minutách odskočili na rozdíl dvou branek.

K dalšímu utkání vyrážíme v sobotu 13.3 do Ledče nad Sázavou, kde se mimo nás ostatních v přímém souboji setkají dva nejlepší střelci 2.ligy, nás Bejvl a domácí Vrběcký.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář