Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň : TJ ČZ Strakonice (26:33)

14. 5. 2012

Klíčové utkání s lídrem tabulky jsme začali nejlepším možným způsobem. Soupeře jsme dotlačili k nepřipravenému zakončení a dvakrát skorovali z rychlého protiútoku. Strakoničtí se rychle otřepali a záhy byl stav 4:4. Do stavu 10:10 v první čtvrtině utkání se hrál naprosto vyrovnaný zápas, za nás se dařilo Slámovi a Bejvlovi, hosté kontrovali z pivota a po průnicích.

Od výše uvedeného stavu se však přestalo dařit v útoku a hostům se podařila série sedmi branek, na něž jsme nebyli schopni odpovědět. Až po zpětném vystřídání zahajovací sestavy se začal náš brankový účet opět pohybovat, leč hosté si náskok dokázali podržet a v poločase vedli 15:23.

Do druhé půle jsme nastoupili se stejnou bojovností jako na začátku, ale šanci na zvrat nepřipustil soupeř ale ani sudí, kteří trestali naši tvrdou obranu dvouminutovými tresty. Opět se střelecky dařilo Slámovi, a prosadili se i hráči na pivotu. Do branky přišel Milan Brož (zastupující zraněnou jedničku Romana Brušáka) a i s jeho přispěním se nám podařilo stav utkání korigovat na 26:31 několik minut před koncem. V závěru však již nezbyly síly a zkušený soupeř si výhru bez problémů pohlídal. Stav 26:33 tak jasně vypovídá o kvalitách soupeře ale i o bojovném, úctyhodném výkonu na naší straně.

Jasným problémem se v tomto utkání ukázala neschopnost udržet útočný klid a připravit si akci. Právě několik chyb v útoku vyustilo v soupeřův náskok. Vzhledem k vítězství Talentu B a očekávanému průběhu nadcházejícího utkání Plzence a právě Talentu B se Slavia nezávisle na výsledku našeho zápasu v Ledči n. Sázavou vrací na poslední místo. Je zde tedy jistá pravděpodobnost, že dojde k sestupu z druhé ligy.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář