Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň - Spartak Sezimovo Ústí (17:17)

21. 2. 2010

Do zápasu jsme nastoupili v nejkompletnější možné sestavě. Zcela zdráv je již Ondra Stuchl a extraligové povinnosti tuto neděli nenastaly ani pro Kubu Šindeláře. Snad jen trenérská lavice doznala změn, kdy se poprvé s Petrem Boškem vedení družstva ujal Josef Nový, dlouholetý spolupracovník týmu a respektovaná osobnost.

Stejně jako v minulém utkání na Lokomotivě se byl začátek velmi rozpačitý. Nedařila se střelba z levé spojky, a stejně tak se nám nedařilo rozhýbat obranu soupeře a vytvořit prostor pro křídla. Gólové účty obou družstev narůstaly hlemýždím tempem. Na naší straně držel střeleckou taktovku Bejvl, na straně hostí dle očekávání obě krajní spojky. I přes upozornění se dostaly ke své typické hře a pod dvaceti minutách donutily naše družstvo ke změně obraného systému.

Jelikož se nedařil ani druhý bod taktického plánu ; rychlý protiútok. Prohrávali jsme po první půli rozdílem jedné branky 11:10.

Stejně nepovedený byl úvod druhé půle, kdy jediným hráčem schopným překonat obranu Spartaku byl Kuba Šindelář. V druhé půli padlo jen minimum branek, převážně upracovaných po několika zmatečných přihrávkách mezi spojkami. Hostující golman velmi netypicky dokázal lapit veškerou dobře umístěnou střelbu a byl překonáván pokusy o mnoho méně zdařilými.

V obraně jsme trpěli převážně z pozice pravé spojky, kde se nikomu z bránících hráčů příliš nedařilo. V samém závěru poločasu, po sérii neproměněných útoků na obou stranách se podařilo stáhnout dvoubrankové vedení, které si hosté udržovali. Z rychlého útoku zakončil Honza Bejvl a paradoxně tak poukázal na to, že rychlý útok mohl být naší zbraní již od samého počátku.

V posledních vteřinách jsme nastřelili tyč, ale tím naše snaha o dva body končila. Obě družstva se rozešla za vyrovnaného stavu 17:17.

V utkání z naší strany chyběla přesnost a trpělivost v útoku. Obraně nelze příliš mnoho vytknout.

V příštím utkání zavítáme na hřiště plzeňského Sokolu Bolevec a budeme usilovat o první výhru v jarní části. Postavení v tabulce napovídá, že bychom v naší snaze měli uspět.

Branky a sestava domácích : Košnar, Slavík - Houlík, Stuchl,Beneš, Zedník, Karel, Bejvl, Šindelář, Sláma, Hanzlík, Hobza, Fait, Vejvoda.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář