Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň : HK Rokycany (33:19)

1. 3. 2011

V druhém domácím utkání letošního roku jsme přivítali družstvo HK Rokycany, které patří ke slabší polovině našich soupeřů a v domácím prostředí jsme nesměli pochybovat o bodovém zisku.

Ačkoli soupeř bojovným výkonem držel s naším družstvem tempo, přibližně v polovině první půle jsme se začali častěji prosazovat a hostům docházela útočná invence. Dařilo se nám skórovat z rychlých útoků přesně dle instrukcí trenéra Nového a vysloužili jsme si tak poločasové vedení 14:8.

V druhé půli se i přes řadu nepřesností a laxního výkonu v obraně podařilo náskok ještě navýšit, což příliš nevypovídá o kvalitě hry, ale spíše o hře soupeře, který až na několik výjimek neměl čím překvapit. Když se pak začali střelecky prosazovat i hráči, kteří nejsou pověstni zrovna svojí drtivou ranou, bylo zřejmé, že snaha rokycanských bude spíše směřovat k udržení cti, nikoli k obratu v utkání.

Vítězství 33:19 není příliš velkým zadostiučiněním a vidíme jej spíše jako splnění povinnosti na cestě k zlepšení tabulkové pozice našeho týmu. Do utkání zasáhli všichni hráči a oba brankáři a opět se ukázalo, že útočná hra není co se týče koordinace a spolupráce ještě zdaleka ideální. V následujícím týdnu budeme tedy pracovat na větší plynulosti a sehranosti.

V dalším utkání vycestujeme do hlavního města změřit síly s týmem Bohemians, který je známý především vytrvalou a silovou hrou. Vítězství venku by znamenalo cenné body.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář