Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň : Dukla Praha B (23:27)

Do utkání jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě. Přítomni byli Albl, Vejvoda i Sláma absentující v minulém utkání.

Úvodní minuty ukázaly, že porazit Duklu je rozhodně v našich možnostech. Dostávali jsme se do zakončení z křídel i do střeleckých pozic na spojkách. Bohužel to byla neschopnost šance zužitkovat, která dala dukelským možnost si vybudovat náskok (1:5) a trestat nás z rychlého protiútoku.

Tempo hry se v průběhu poločasu srovnalo a soupeř skoroval převážně z křídel a rychlého přechodu do útoku. Na naší straně se stále zoufale nedařilo křídlům a tak veškerou střelbu obstarávala trojice Albl, Kříž a Hobza na spojkách. Úvodní náskok soupeře jsme nedokázali stáhnout a poločas skončil 9:14.

Tradičně nám patřil úvod druhé půle. Pevná a agresivní obrana nutila soupeře k zakončení z ne zcela stoprocentních šancí a my se naopak dostali k několika snadným brankám. Když se scénář z úvodu druhé půle ukázal jako správný, postupně se nám podařilo stáhnout až na rozdíl jediné branky před poslední desetiminutovkou (20:21). V tomto okamžiku však došlo k několika technickým chybám a nedůrazným zakončením (opět kritický post pravého křídla a pravé strany celkově). Soupeř našeho zaváhání využil a zvýšil na 20:23. V tento moment jsme v tlaku nedokázali pokračovat a utkání tak dopadlo 23:27 v náš neprospěch.

Vývoj druhé půle jasně ukázal, že to bylo utkání hratelné a že střelecký trénink by celému družstvu výrazně prospěl.

V dalším utkání zavítáme opět na půdu pražského soupeře a sice Bohemians. V minulé sezoně jsme na jejich půdě dokázali zvítězit a budeme doufat, že se to letos bude opakovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář