Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň - Bohemians Praha (19:21)

23. 3. 2010

Do utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě i s uzdravenými Vejvodou a Zedníkem. V prvních minutách jsme získali dvěma rychlými zakončeními náskok. Soupeř však velmi záhy odpověděl sérií branek, převážně z křídel, odkud se pražskému družstvu celý zápas mimořádně dařilo a 14 z celkových 21 branek vstřelil z těchto postů.

První poločas si soupeř držet po úvodním převratu několikabrankový náskok a vždy když jsme se dotáhli, dokázal skórovat. Střelecky se nedařilo nikomu z našich hráčů. I přesto, že Bejvl nakonec dosáhl svého průměru 8mi branek, i on potřeboval několik střel navíc. Když sečteme groteskní ztráty balonu a nedůraznou obranu směrem do křídel, vedení hostí 8:11 bylo v poločase zasloužené.

Druhý poločas se podařil nám a koncentrovaná desetiminutovka vyústila ve vedení 13:12. Poté však nastal opět desetiminutový výpadek, kdy jsme nedokázali využít přesilovou hru, neproměnili 3 náskoky z křídel a stejný počet ran ze spojky. Soupeři jsme poskytli šanci opět vybudovat náskok, který jsme již do závěru nedokázali stáhnout. Závěrečné pokusy o osobní obranu selhaly a ostudný výkon daroval našemi soupeři konečné vítězství 19:21.

K dalšímu utkání jedeme do Strakonic, kde potřebujeme bodovat ne pro lepší postavení v tabulce nebo proto, že Strakonice jsou dalším celkem v její spodní polovině, ale abychom dokázali, že potenciál v našem družstvu skutečně je a že ho také dokážeme náležitě využít.

Sestava a branky domácích : Slavík, Košnar - Fait 1, Karel 1, Vejvoda 1, Sláma 4, Beneš, Stuchl 1, Zedník, Hanzlík, Bejvl 8, Houlík 1, Hobza 2.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář