Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Slavia VŠ Plzeň : Bohemians Praha (22:23)

12. 3. 2012

S družstvem Bohemians jsme na podzim utrpěli trapnou porážku, což jsme hodlali v nedělním utkání odčinit. Počátek utkání nasvědčoval tomu, že se nám to podaří. Soupeř trpěl neproměněnými šancemi a díky brilantním zákrokům dvojice Brušák, Januš se neprosadil ani z bezprostřední vzdálenosti. Naopak našemu útoku se dařila střelba z dálky i pravého křídla. V průběhu poločasu se však soupeři podařilo srovnat a poločasový výsledek 12:10 nasvědčoval, že se bude jednat o dramatické utkání.

V druhé půli se družstva střídla v jedno až dvoubrankovém vedení. To se nezměnilo, ani když bylo domácí družstvo řadou vyloučení posláno do hry o třech hráčích v poli. Hosté nedokázali tuto výhodu zužitkovat a dokonce své vedení v zápětí ztratili. Bohužel se díky osobní obraně na spojky a také kvůli několika našim neproměněným šancím opět vedení ujali v poslední minutě. Nepříliš podařeným řešením posledních několika útoků jsme se připravili o šanci na vyrovnání a opět Bohemians podlehli.

Z utkání lze na naší straně vyzdvihnout bojovnost, vynikající výkon brankářů a několik podařených souher. Na druhou stranu však celková plynulost útočné hry je opět kamenem úrazu našeho projevu.

V dalším útkání zavítáme na půdu Talentu B, našeho tabulkového souseda. Utkání začíná v neděli, 18.3 v 9:00 v hale Lokomotivy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář