Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK Rokycany : HK Slavia VŠ Plzeň (19:36)

10. 10. 2010

Ve třetím zápase letošní sezony 2.ligy JZČ jsme vycestovali v početné koloně vozů do sídla regionálního rivala z Rokycan. Po nevydařeném druhém vystoupení podzimu proti Třeboni (resumé zápasu bude doplněno v tomto týdnu), jsme potřebovali nutně vylepšit střeleckou fazonu, navrátit si trochu sebevědomí, ušetřit trenérskou dvojici srdečních problémů a nasbírat důležité, téměř povinné body před utkáními s potenciálně silnějšími soupeři.

Do utkání jsme po dlouhé době a narozdíl od celku domácích nastoupili v nejsilnější možné sestavě, kdy nechyběla ani jedna ze spojek a do hry se zapojil i Čiviš, toho času hrající za prvoligovou Košutku. Domácí evidentně postrádali zkušené hráče, kteří by dali hře formu a připravili šance pro dravější, ale často chybující mladé střelce.

Již od první minuty si náš tým budoval náskok, který v poločase převážně díky tradičním one-man akcím Patrika Albla narostl na sedm branek. 8:15. V první půli se naopak nedařilo zakončení z pivota a křídel, přestože se velmi často jednalo o čisté šance. Nicméně salonní lehkost, se kterou se někteří naši hráči dostávali na brankoviště nesvědčila o tom, že by mělo jít o fatální chyby.

Do druhé půle jsme vstoupili, jak je zapsáno v mnohaleté historii našeho družstva, přinejmenším tragicky. Čtyři obdržené branky bez výraznějšího kontaktu střídajícímu brankáři Slavíkovi příliš nepomohly v rozchytání a v útočné hře se objevily standardní ekvilibristické prvky, na pomezí mezi lidovými tanci a gymnastickou sestavou s míčem. I přesto jsme dokázali po několika minutách nápor domácích zastavit a navrátit se do pohodlného tempa první půle. Náskok narůstal a na naši stranu se mnohdy přiklonilo i štěstí.

Na výsledkové tabuli s koncem šedesáté minuty svítilo přesvědčivých 19:36, což jen potvrzovalo nepoměr mezi aktuálními složeními týmů.

V příštím utkání přivítáme 17.10 od 17hodin na domácí palubovce družstvo Bohemians Praha, které budeme chtít bezesporu připravit o body a zajistit si lepší pozici pro klíčové souboje podzimní části.

Sestava a branky hostí : Košnar,Slavík - Beneš, Hobza 4, Hanzlík 2, Čiviš 4, Vejvoda 4, Bejvl 1, Novotný 2, Fait 6, Bejvl 1, Albl 9, Stuchl 2, Homolka 1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář