Jdi na obsah Jdi na menu
 


HK BS Starý Plzenec - HK Slavia VŠ Plzeň (20:23)

3. 9. 2010

Ačkoli jsme dokázali na branky soupeře velmi rychle odpovídat z rychlého protiútoku, v postupném obléhání soupeřovy branky chyběla hře plynulost a organizace.

V poločase bylo skore pouhých 10:10, což skutečně neodpovídalo množství pohybu na hřišti.

V druhé půli se Plzenec dostal k několika zakončením z prostoru křídla a několika dalšími brankami ze střední vzdálenosti si vytvořil dvoubrankové vedení. To se podařilo stáhnout až v poslední desetiminutovce, kdy obrana doznala částečného zlepšení a několik branek z druhé vlny strhlo hubené vítězství na naši stranu. Na výhře 20:23 nezměnila nic ani osobní obrana soupeře v poslední minutě.

Přestože se jednalo o první skutečně plnohodnotné utkání, je třeba zapracovat na kompaktnosti obrany a disciplíně hráčů při fungování v postupném útoku.

V příštím kole Českého poháru zavítáme v termínu 18. nebo 19. září na jih čech, kde se utkáme z vítězem zápasu Strakonice - Sezimovo Ústí. Ćeský pohár bereme jako vhodnou přípravu na hlavní část sezony.

V rámci přípravy se naše družstvo přihlásilo i na Memorial Karla Ptáčka, tradiční letní turnaj hostěný TJ Sokolem Košutka. Turnaj začíná 11.září v 9:00 v hale 31.ZŚ na Košutce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář