Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.ročník Memorialu Ivo Karla

14. 3. 2010

Po sobotním utkání jsme se v neděli vypravili do Městské haly na Slovanech, účastnit se 6.ročníku Memorialu Ivo Karla, otce našeho spoluhráče, trenéra mládeže a znamenitého brankáře.

Turnaj se nesl v přátelském, uvolněném duchu ale i přesto nabídl dobrou házenou s účastí 6 převážně plzeňských družstev. Naše družstvo se v něm mělo možnost utkat s rivalem z Lokomotivy. Právě tento zápas se nakonec stal vyvrcholením turnaje. V sestavě podobné sobotnímu utkání v Ledči n. Sázavou jsme vybojovali vítězství a na turnaji obsadili konečné 1.místo.

Mnohem důležitější je však setkání lidí, kteří se házené věnují a lidí, kteří nedávají zapomenout na některé její plzeňské osobnosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář