Jdi na obsah Jdi na menu
 


V průběhu minulých dvou týdnů došlo k ujasnění některých detailů ohledně přípravy na příští sezonu :

1) Fotbalové úterky a čtvrtky budou pokračovat podle účasti. Je proto třeba včas oznámit, zda se jich zúčastníte nebo ne.

2) K přípravě se sejdeme 3.srpna od 18.30 venku

3) Plánovaný prodloužený víkend na fyzickou a kulturně odpočinkovou přípravu (odjezd ve čtvrtek večer, návrat v neděli) byl předběžně naplánován na 12.srpna - 15.srpna v blízkém okolí Plzně, detaily budou doplněny v průběhu tohoto týdne. Je taktéž možné, že v termínu bude místo konání obsazeno a celá akce se posune o jeden týden vpřed či vzad.

4) Na tento prozatimní termín souhlasilo zatím 7 hráčů, minimální počet je 10 proto žádám všechny, kteří se neúčatnili tréninku ať se vyjádří.

5) Hlavní dlužníci příspěvků by se měli, když už se nemohou dostavit na trenink, alespoň dostavit ke srovnání svých dluhů.


Prostor pro dotazy a vyjádření v komentářích !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soustředění

(Šindel, 15. 7. 2010 17:03)

Jelikož v plánovaném termínu nebylo ve středisku za Úněšovem volno , máme zajištěno ubytování i s hříštěm ( popř. tělocvičnou ) ve škole v Železné Rudě . Odjezd čtvrtek 12.8. cca 17,00 , návrat neděle cca 15,00 . Cena za ubytování , jídlo a sportoviště je 1 500,- Kč / osobu a pobyt . V případě doplacení příspěvků od dlužníků bude tato suma použita na úhradu soustředění a každý ušetří cca 500,- Kč . Účast potvrďte do 22.7. , abychom mohli rezervaci potvrdit . Min počet hráčů je 10 ks . Potvrzení pošlete na "diskusi " a zálohu 1000,- Kč vybíráme na prvním tréninku . Šindel a Pepa

...

(baron, 25. 6. 2010 14:45)

Na fotbálku můžu ještě dva tejdny, pak jsem pryč.
Na to soustředění pojedu.